E-commerce - sklepy internetowe

Projektujemy sklepy internetowe dla wszystkich

Aktualnie sklepy internetowe są jednym z najlepszych miejsc sprzedaży swoich produktów i usług. Liczy się, że rynek e-commerce w ciągu najbliższych 5 lat wzrośnie dwukrotnie. Dobrze zaprojektowany, funkcjonalny i łatwy w obsłudze sklep internetowy jest aktualnie najczęściej wybieranym miejscem do sprzedaży produktów i usług. Klienci w głównej mierze zwracają uwagę na to jak szybko można dokonać zakupu, jak łatwo można zapłacić za dane produkty i usługi oraz jaki jest czas oczekiwania na zamówienie. Indywidualne i funkcjonalne sklepy internetowe cieszą się największą sprzedażą, do takich sklepów klienci wracają i my o tym dobrze wiemy. Tworząc dla Ciebie sklep internetowy zawsze wykorzystujemy indywidualne i oryginalne rozwiązania, które Twoim klientom z pewnością się spodobają. Tworzymy nowoczesne sklepy, które z roku na rok odwiedza większa liczba klientów.

0 %
Zaangażowania
0 %
Kreatywności
0 %
Pozytywnej energii

Co oferujemy?

Projektujemy w pełni dopasowane do Twoich potrzeb sklepy internetowe, które cechują się unikalnymi rozwiązaniami. Sklepy projektujemy na sprawdzonych systemach CMS takich jak: WooCommerce, PrestaShop oraz Magento. Internetowe miejsca sprzedaży tworzymy też na takich systemach jak Shoplo, Shopify, Shoper czy Sky-Shop i iai idoSell Shop .

  • Tworzymy szybkie projekty sklepów, w których wykorzystujemy gotowe, sprawdzone i funkcjonalne szablony. Nie ingerujemy wtedy w treść i grafikę, są to szybkie do zrealizowania sklepy internetowe. Taki projekt nie pochłania dużego budżetu, a wraz z wzrostem sprzedaży można wprowadzić nową szatę graficzną.
  • Realizujemy całościowe kompleksowe sklepy internetowe oparte na autorskie rozwiązania, indywidualne projekty graficzne, specjalnie stworzone treści, takie sklepy pochłaniają więcej czasu oraz są droższe. Takie miejsca sprzedaży cechują się oryginalnością i dużą funkcjonalnością. 

Wszystkie sklepy internetowe, które projektujemy posiadają wygodny system zażądania zamówieniami, automatyczne powiadomienia e-mail oraz automatyczne statusy sprzedaży. Stworzone przez nas sklepy posiadają lub mają możliwość do wprowadzenia rozwiązań marketingu wielokanałowego, a więc w łatwy i intuicyjny sposób wykonasz w nim:

  • Czasowej promocji produktu, nadasz klientowi rabat, wygenerujesz bony.
  • Ustawisz generowanie kuponów rabatowych np. za zapisanie się do Newslettera.
  • Twoi klienci będą mogli zapisywać się do Newslettera, aby być na bieżąco z Twoim sklepem.
  • Z łatwością dodasz produkty do wszelkiego rodzaju porównywarek cenowych (np. Ceneo lub Skąpiec).
  • Zintegrujesz sklep z narzędziami analizy i marketingu internetowego wspieranymi przez Google.
  • Łatwo połączysz go z Facebook’iem
  • Dzięki zintegrowanemu intuicyjnemu systemowi wsparcia pozycjonowania łatwo dodasz opisy produktów i zdjęć.
  • Umożliwisz komentowanie lub ocenianie produktów.
Sklep, do którego klienci wracają, Zaprojektowany sklep na miarę Twojego budżetu, Sklep zintegrowany z hurtowniami, Sklep zintegrowany z Allegro, Logo sklepu dopasowane do motywu, Oryginalny wygląd sklepu internetowego, Internetowy sklep PrestaShop, WooCommerce lub Magento