Branding - tworzenie marki

Tworzenie marki od zera branding

Postrzeganie Twojego produktu, firmy, strony www, sklepu internetowego czy Twoich usług wpływa w głównej mierze image podczas pierwszej styczności z klientem. Ważne, by był on spójny, przejrzysty, przemyślany i zaprojektowany w taki sposób, aby budził zaufanie i skojarzenie z profesjonalną firmą. Z tak przeprowadzonymi działaniami, pozyskasz klientów, którzy pokochają Ciebie i Twoje produkty lub usługi, a to sprawi, że będą wracać przez wiele lat. Bez znaczenia czy pomożemy Ci w stworzeniu marki osobistej lub firmowej, to wykreujemy spójne, jednoznaczne, a przede wszystkim pozytywne skojarzenia z Twoją firmą.

Posiadając nowoczesny i opracowany na przestrzeni lat schemat w kreowaniu marki jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

  • Wsparcie i doradztwo naszych specjalistów w kreowaniu marki,
  • Wymyślimy chwytliwą i łatwą do zapamiętania nazwę
  • Stworzymy logo, które ujrzy cały świat
  • Zaprojektujemy key visual oraz księgę znaku

Jak działamy?

Realizując dla Ciebie coś tak ważnego jak tworzenie marki przeprowadzamy audyt Twojego otoczenia:

  • Analizujemy i poznajemy Twoją konkurencję.
  • Opracowujemy nazwę firmy, która będzie łączyć się z Twoimi przekonaniami, aby posiadała oryginalną „filozofię” powstania.
  • Kreujemy ideę marki, slogany marketingowe, hasła promocyjne z którymi Twoi klienci będą się utożsamiać.
  • Projektujemy szatę graficzną Twojej marki.

Podczas tworzenia unikalnej marki z którą klienci będą się utożsamiać, bardzo ważne jest, aby wszystko było spójne i przejrzyste. W takich sprawach nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd, ponieważ może on wywołać utratę zaufania. Mając na myśli spójność projektu mówimy tutaj o stworzeniu logotypu, szaty graficznej strony, key visual, dobór czcionki, materiałów poligraficznych i kolorystyki która łączy się ze wszystkim dotyczącym marki w jedną zaplanowaną całość – identyfikację Twojej marki.

Fire

Tworzymy marki, które są prawdziwe i emanują płomieniem, którego nie w sposób ugasić. Naszą energię przelewamy w solidnych fundamentów Twojej marki.

Love

Wzniecamy płomień w sercach Twoich klientów po przez spójną i dobrze zaplanowaną strategię działania na wielu płaszczyznach.

Rise

Wizerunek Twojej marki dopinany na ostatni guzik co powoduje naturalny lecz na dużą skalę wzrost zainteresowania
i sprzedaży.