O nas

Who we are

Nie zamierzamy Was tutaj zanudzać, pisząc jak to bardzo kreatywnym zespołem jesteśmy i jak bardzo profesjonalnie podchodzimy do każdego projektu, jednak przejdźmy do rzeczy. Pomysł na agencję interaktywną powstał będąc w górach, a dokładnie w Tatrach Niżnych na Słowacji dlaczego? w sumie to sami nie wiemy, być może dlatego, że każdy z nas zajmował się pewną częścią w tej dziedzinie, a mówimy tutaj o: webdev, seo - sem, copywriting czy storytelling. Teraz myślimy, że stworzenie firmy na "szczycie gór" może być odebrane jako banał, jednak w tamtym momencie miało dla nas wielkie znaczenie. Postanowiliśmy sobie, że połączymy nasze siły, pasje i silne zaangażowanie do tworzenia czegoś prawdziwego. Od tamtego momentu uznaliśmy, że łącząc nasze doświadczenie jesteśmy wstanie tworzyć profesjonalne strony internetowe, sklepy e-commerce czy kreować nowe marki od zera. Uznajemy zasadę, że jako jednostka nie możemy zdziałać tak wiele jak w grupie. Spoglądając za każdym razem na góry widzimy nowe możliwości.

Our Mission

Pragniemy tworzyć unikalne projekty, które pokochają Twoi klienci. Ważne dla nas jest stworzenie miejsca do którego klienci chcą wracać. Naszą misją i celem jest projektowanie stron, których nikt jeszcze nie widział. W zależności od Twojego budżetu jesteśmy wstanie się dostosować i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Our Vision

Naszą wizją jest stworzenie stron i sklepów internetowych opartych na CMS bardziej przyjaznym ludziom. Wiemy, że zakupy w internecie mogą tworzyć pewne zakłopotanie dla klientów i właśnie dlatego chcemy to przełamać. Nie ma dla nas znaczenia, czy wykonujesz usługi lokalnie czy globalnie, liczy się dla nas końcowy efekt.

Our Values

Wartości jakie przekazujemy dalej są dla nas bardzo ważne, dlatego działamy w głównej mierze w oparciu sprawdzone ulepszone przez nas metody. W zależności od zakładanych nam zadań tworzymy wszystko z myślą o ekologii i tworzeniu miejsc (punktów) przyjaznym Twoim klientom. Ważne jest dla nas działanie w grupie i dążenie do zamierzonych celów.

0

PROJECTS
Completed

0

happy
clients

0

coffee
music

TAK, zróbmy to!

w wolnej chwili stajemy na głowie, aby móc realizować dla Ciebie projekt 🙂